Ruszyliśmy! Pilotażowa edycja programu partnerstwa społecznego została otwarta

2022-09-15 14:01:45 (ost. akt: 2022-09-21 13:54:47)

Dzięki Państwa bezinteresownemu zaangażowaniu, w ubiegły weekend rozpoczęliśmy nasz program partnerstwa społecznego. Biorą w nim udział przedstawiciele kilkunastu stowarzyszeń i grup nieformalnych działających na co dzień w Lidzbarku Warmińskim i jego okolicy.

Ruszyliśmy! Pilotażowa edycja programu partnerstwa społecznego została otwarta
Wystartowaliśmy z przytupem od dwóch dni intensywnego szkolenia prowadzonego przez naszych partnerów z Høgskulen for grøn utvikling z Norwegii. W jego trakcie m.in. pozwalaliśmy podstawy koncepcji rozwoju obszarów wiejskich w oparciu o zasoby. Przede wszystkim zaś, wymieniliśmy się masą nowych i nieoczywistych pomysłów na działania w i wokół naszego zamku. Pomysłów było więcej niż czasu na rozmowę, stad też między spotkaniami przeniesiemy się z nimi do sieci jak na XXI wiek przystało.

A wszystko to jest możliwe dzięki projektowi „Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim — perły architektury gotyckiej w Polsce — III etap", który realizujemy z funduszy otrzymanych z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG, oraz Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy i do zobaczenia w październiku! Wszystkich Państwa zaś zapraszamy do obserwowania naszego profilu, na którym publikujemy nowe informacje o przebiegu projektu.


Kalendarium

« poniedziałek, 3 października 2022 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa

Poznaj lepiej nasz region:

facebook youtube

poniedziałek 3 Października
  • Stowarzyszenie Miłośników Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim – perły architektury gotyckiej w Polsce – III etap
  • Logo roku Mikołaja Kopernika
  • 90-lecie polskich szkół na Warmii i Mazurach
  • Oferta najmu sal
  • Film promocyjny Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Katalog on-line biblioteki Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Strona projektu:
  • Centrum Spotkań Europejskich