Oferta pracy: opiekun ekspozycji muzealnych muzealnej — kasjer w Muzeum Przyrody

2022-09-07 12:44:04 (ost. akt: 2022-09-07 14:14:28)

#Praca

Autor: Łukasz Kulicki

Stanowisko/Dział: opiekun ekspozycji muzealnej — kasjer
Nazwa Pracodawcy: Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
Osoba odpowiedzialna za przygotowanie opisu stanowiska pracy: Marian Szymkiewicz
Miejsce wykonywania pracy: Muzeum Przyrody w Olsztynie (Oddział Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie); ul. Metalowa 8

Data ogłoszenia: 06.09.2022
Data aktualności oferty: 15.09.2022
Data rozpoczęcia zatrudnienia: 01.10.2022
Forma zatrudnienia: umowa o pracę (okres próbny)
Adres do przesyłania aplikacji: rekrutacja@muzeum.olsztyn.pl
Osoba do kontaktu merytorycznego, numer telefonu, email: Marian Szymkiewicz; 895334780; muz.przyr@muzeum.olsztyn.pl
Planowana wysokość wynagrodzenia: 3150 zł brutto
Miejsce publikacji oferty: BIP muzeum, Urząd Pracy, FB muzeum, strona internetowa muzeum

Opis stanowiska pracy:
1. Posiada umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
2. Prowadzi sprzedaż biletów, wydawnictw i innych towarów handlowych.
3. Prowadzi codzienny rejestr utargów w poszczególnych kategoriach towarów i usług (bilety wstępu, wydawnictwa własne, towary handlowe, usługi przewodnickie).
3. Zajmuje się wystawianiem faktur VAT oraz rachunków uproszczonych zgodnie z obowiązującymi przepisani.
4. Sprawuje nadzór nad salami wystawowymi udostępnionymi dla zwiedzających, zapobiega uszkodzeniom lub kradzieży eksponatów muzealnych na wystawach, współpracując w tym zakresie z pracownikami agencji ochrony.
5. Stosuje się do zaleceń muzealnych służb konserwatorskich w zakresie opieki nad eksponatami.
6. Utrzymuje czystość wyznaczonych pomieszczeń muzealnych, czuwa nad prawidłową wilgotnością na salach wystawowych i opiekuje się urządzeniami nawilżającymi.
7. Pracuje i pomaga przy montażu i demontażu wystaw organizowanych przez Muzeum, czuwa nad obiektami podczas imprez i spotkań organizowanych na salach wystawowych.

Wymagania niezbędne oraz dodatkowe od kandydata:
1. Umiejętność obsługi kasy fiskalnej.
2. Podstawowa umiejętność obsługi komputera.

Oferujemy:
• pracę w instytucji o stabilnej sytuacji rynkowej,
• zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki,
• stabilne warunki pracy i płacy.

Wymagane dokumenty:
• List motywacyjny,
• cv,
• zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Klauzule zgody i klauzula informacyjna do celów rekrutacji MWiM

Kalendarium

« piątek, 26 kwietnia 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa

Poznaj lepiej nasz region:

facebook youtube

piątek 26 Kwietnia
  • Mikołaj Kopernik – Gra
  • Stowarzyszenie Miłośników Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim – perły architektury gotyckiej w Polsce – III etap
  • Logo roku Mikołaja Kopernika
  • Oferta najmu sal
  • Katalog on-line biblioteki Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Centrum Spotkań Europejskich