Noc Muzeów, 18 maja 2013 r., sobota, Magazyn Solny, godz. 19.00-24.00.
Wystawa rysunków i grafiki erotycznej grona utalentowanych artystów.
Edyta Jurkowska jest absolwentką Instytutu Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie. Dyplom uzyskała w 2008 roku. W 2009 r. otrzymała Stypendium artystyczne Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Dwukrotnie otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Olsztyn (2009 i 2010). Jest laureatką IV edycji nagrody Fundacji Środowisk Twórczych – Talent Roku 2010 w kategorii Sztuki piękne. Jest autorką wielu wystaw i projektów artystycznych m.in. Malalit i Warmia nju dizajn,. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem oraz małymi formami rzeźbiarskimi. Członek Stowarzyszenia Artystycznego Front Sztuki W Warszawie.
Jolanta Badyna dyplom uzyskała w 2008 roku w pracowni grafiki warsztatowej u prof. A. Gwozdka w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Wyraża się w grafice warsztatowej oraz technikach malarskich. Odbyła praktykę w Instytucie J. Piłsudskiego w Nowym Jorku. Należy do Stowarzyszenia Artystycznego „FRONT SZTUKI” w Warszawie i Art.-Eria w Niemczech. Jest autorką jak również organizatorem wystaw i plenerów malarskich w kraju i zagranicą m.in. w Niemczech i USA.
Jolanta Bartosik urodziła się w 1970 r. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu . W latach 2003-2008 studiowała na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Dyplom uzyskała w Instytucie Sztuk Pięknych w Pracowni malarstwa u prof. Marka Szczęsnego. W 2008 r. (jako studentka V roku) odbyła praktykę studencką w Instytucie Józefa Piłsudskiego w Nowym Jorku. Wspólnie z Jolantą Badyną przygotowały elektroniczny przewodnik po Galerii Instytutu. Obecnie mieszka w Rucianem-Nidzie gdzie tworzy i pracuje.
Wojciech Cieśniewski urodzony w 1958 roku w Działdowie . W 1984 roku dyplom magistra matematyki w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. W latach 1983-1988 studia na Wydziale Malarstwa w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie , dyplom w pracowni profesora Rajmunda Ziemskiego. Od 1990 roku pracuje w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, od 2010 roku prowadzi dyplomującą pracownię malarstwa. Prodziekan Wydziału Malarstwa w kadencji 2005-2012. Od 2012 Prezydent RP przyznał mu tytuł profesora Sztuk Plastycznych.
Zbigniew Urbalewicz studiował na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Dyplom uzyskał w 1996 roku. Zajmuje się grafiką projektową, rysunkiem, kaligrafią, malarstwem, ilustratorstwem, aranżacją przestrzeni, instalacją i fotografią. Bierze udział w ulicznych, plenerowych i symultanicznych działaniach artystycznych. Jest laureatem m.in. Nagrody im. Stanisława Borysowskiego za cykl grafik (1993) oraz Stypendium Japan International Cooperation Agency w Tokio (1994). Jest autorem i uczestnikiem kilkudziesięciu wystaw w kraju i zagranicą, m.in. w Niemczech, Francji i Rosji.
Tomasz Witkowski ukończył Instytut Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie. Dyplom uzyskał w 2008 roku. Jest stypendystą Prezydenta Miasta Olsztyna z 2005 oraz 2012 roku. Laureat III Nagrody w Konkursie „Niedźwiedź dla Ursusa”, Warszawa (2009), oraz II Nagrody VI Olsztyńskie Biennale Plastyki „O Medal Prezydenta” (2009). Na swoim koncie ma kilka wystaw indywidualnych. Zajmuje się rzeźbą, malarstwem i rysunkiem.
Agustin Bravo urodził się w Los Angeles w USA. Do 10-tego roku życia wychowywał w stanie Michoacan w Meksyku. Głównym tematem jego prac jest zachowanie tradycji prostych mieszkańców Meksyku. Doświadczenia tych ludzi przekształcają sie w opowieści, które stają się inspiracją dla artysty. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Jakkolwiek jego miłość do sztuki współczesnej dodaje skrzydeł jego ekspresji artystycznej. Obrazy Agustina Bravo byly pokazywane w Stanach Zjednoczonych, jak i w Meksyku, w Kolumbii i w Niemczech. W Latach 2009-2011 prowadził galerię „The Artist Cantine Art Gallery” w Oxnard.
Paweł Nocuń urodzony w 1971roku. Artysta malarz. Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego porzucił aby zdawać na Wydział Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiował i bronił dyplom w słynnej Pracowni Prof. Rajmunda Ziemskiego. Obecnie jest pedagogiem na macierzystym wydziale. W latach 2005 - 2008 razem z Wojciechem Cieśniewskim i Arturem Winiarskim prowadził w Warszawie Galerię Oficyna Malarska. Ostatnio podczas pracy nad obrazami inspirował się życiem i twórczością zmarłej w 1971 r. amerykańskiej fotografki Diane Arbus.