Instrukcja panelu użytkownika Wirtualnego Muzeum Warmii i Mazur

2013-09-27 00:00:00

1. Rejestracja. W prawym górnym rogu wybieramy Zaloguj się. Następnie wybieramy Zarejestruj się. Wpisujemy imię i nazwisko (są widoczne kiedy wysyłamy znajomym linki do naszych galerii), adres e-mail (np. w celu odzyskania hasła), hasło. Na podany przy rejestracji adres e-mail otrzymacie Państwo prośbę o potwierdzenie założenia konta.

2. Logowanie. W prawym górnym rogu wybieramy Zaloguj się.Wpisujemy adres e-mail oraz hasło.

3. Kolekcja eksponatów. W panelu użytkownika występuje klikamy Dodaj nową kolekcję i nadajemy jej nazwę. Przeglądając zbiory Wirtualnego Muzeum Warmii i Mazur wybieramy nas interesujący nas eksponat. Klikamy Dodaj do mojej kolekcji, wybieramy którąś z utworzonych, lub tworzymy nową. Klikamy Zapisz.

4. Galeria zdjęć. W panelu użytkownika występuje klikamy Dodaj nową galerię i nadajemy jej nazwę. Przeglądając zbiory Wirtualnego Muzeum Warmii i Mazur wybieramy nas interesujący nas eksponat. Przy zdjęciu klikamy Dodaj do mojej kolekcji, wybieramy którąś z utworzonych, lub tworzymy nową. Klikamy Zapisz.

Uwaga! Obrazy w galeriach wyświetlają się z tytułami eksponatów. W każdej chwili możemy też przeglądać dokładny opis klikając Wyświetl eksponat.

5.  Czytelnie. W panelu użytkownika występuje klikamy Dodaj nową czytelnię i nadajemy jej nazwę. Przeglądając zbiory Wirtualnego Muzeum Warmii i Mazur wybieramy nas interesujące nas wydawnictwo. Klikamy Dodaj do mojej kolekcji, wybieramy którąś z utworzonych, lub tworzymy nową. Klikamy Zapisz.

6. Linki. W celu przesłania potencjalnym odbiorcom linku do naszej kolekcji eksponatów, galerii, czytelni klikamy prawym klawiszem myszy na link. Nastęnie w liście, dokumencie elektronicznym za pomocą tego samego klawisza wstawiamy link w wybrane przez nas miejsce. Odbiorca otrzyma link do naszej galerii z podaną przez nas przy rejestracji nazwą użytkownika, np. Galeria użytkownika: Mikołaj Kopernik

Kalendarium

« czwartek, 15 kwietnia 2021 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa

Poznaj lepiej nasz region:

facebook youtube

czwartek 15 Kwietnia
  • Kwartalnik III/2020
  • Wirtualny spacer
  • Ankieta
  • 90-lecie polskich szkół na Warmii i Mazurach
  • Oferta najmu sal
  • Film promocyjny Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Katalog on-line biblioteki Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Doposażenie pracowni edukacyjnych Muzeum Przyrody - baner
  • Strona projektu: