Oferta pracy w Muzeum

2018-06-27 11:37:26 (ost. akt: 2018-06-27 13:04:29)

Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie poszukuje kandydatki / kandydata do pracy na stanowisku sekretarki / sekretarza.Termin składania aplikacji: do 15 lipca 2018 r.

Planowany termin zatrudnienia w instytucji: od 1 sierpnia 2018 r.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Adres do przesyłania aplikacji: sekretariat@muzeum.olsztyn.pl

Podstawowe zadania stanowiska:
Zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu Muzeum zgodnie z obowiązującymi standardami, a w szczególności:
• koordynacja prac kancelaryjnych działów i oddziałów Muzeum,
• prowadzenie ewidencji dokumentów i akt przechowywanych w sekretariacie zgodnie z instrukcją kancelaryjną,
• prowadzenie kalendarza spotkań i podróży służbowych Dyrektora Muzeum,
• realizowanie zadań administracyjno-biurowych (obsługa rozmów telefonicznych, obsługa poczty elektronicznej, faksu, kopiarki, zarządzanie obiegiem dokumentów),
• prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej z Muzeum oraz jej przekazywanie zgodnie z dekretacją.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów, preferowane administracyjne lub związane z muzealnictwem,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,
• asertywność, rzetelność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:
• pracę w instytucji o stabilnej sytuacji rynkowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju i awansu w strukturach Muzeum,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki,
• stabilne warunki pracy i płacy.
Wymagane dokumenty:
• C.V.,
• list motywacyjny.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 t.j.). Stosownie do treści art. 13 RODO - informacja pod adresem: rodo.muzeum.olsztyn.pl

Kalendarium

« piątek, 26 kwietnia 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa

Poznaj lepiej nasz region:

facebook youtube

piątek 26 Kwietnia
  • Mikołaj Kopernik – Gra
  • Stowarzyszenie Miłośników Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim – perły architektury gotyckiej w Polsce – III etap
  • Logo roku Mikołaja Kopernika
  • Oferta najmu sal
  • Katalog on-line biblioteki Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Centrum Spotkań Europejskich