Oferta pracy w Muzeum Warmii i Mazur

2018-02-15 14:03:58 (ost. akt: 2018-02-15 14:07:35)

Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie poszukuje kandydata/kandydatki do pracy w Dziale Sztuki Dawnej i Rzemiosła Artystycznego na stanowisku asystenta.

Termin składania aplikacji: do 1 kwietnia 2018 r.
Planowany termin zatrudnienia w instytucji: od 4 maja 2018 r.
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Adres do przesyłania aplikacji: sekretariat@muzeum.olsztyn.pl

Główne zadania:
• nadzór merytoryczny i opieka nad powierzonymi zbiorami,
• przygotowywanie dokumentacji związanej z gromadzeniem zbiorów,
• katalogowanie i opracowywanie zbiorów oraz materiałów dokumentacyjnych,
• udział w okresowych inwentaryzacjach zbiorów,
• realizacja kwerend,
• inicjowanie i realizacja wystaw stałych i czasowych.
Wymagania:
• wykształcenie wyższe humanistyczne, preferowane kierunki: historia sztuki, muzealnictwo
• obsługa komputera (MS Office: Word, Excel, PowerPoint),
• dobrze widziana znajomość programu do ewidencjonowania zabytków MONA,
• znajomość regulacji prawnych związanych z działalnością muzeów,
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (preferowany język niemiecki)
• umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, skrupulatność, systematyczność,
Oferujemy:
• pracę w instytucji o stabilnej sytuacji rynkowej,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury i sztuki,
• stabilne warunki pracy i płacy.
Wymagane dokumenty:
• C.V.,
• list motywacyjny.

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 t.j.).

Kalendarium

« czwartek, 28 marca 2024 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa

Poznaj lepiej nasz region:

facebook youtube

czwartek 28 Marca
  • Mikołaj Kopernik – Gra
  • Stowarzyszenie Miłośników Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Konserwacja i restauracja XIV-wiecznego zamku w Lidzbarku Warmińskim – perły architektury gotyckiej w Polsce – III etap
  • Logo roku Mikołaja Kopernika
  • Oferta najmu sal
  • Katalog on-line biblioteki Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Centrum Spotkań Europejskich