Konkurs Moja Przygoda w Muzeum rozstrzygnięty

2017-06-21 09:48:08 (ost. akt: 2017-06-21 13:52:03)

Jeremi Jaźwiński (12 lat) Niepubliczna Szkoła „Absolwent” w Olsztynie
Tytuł pracy: Wstrzymał słońce ruszył Ziemię…

Jeremi Jaźwiński (12 lat) Niepubliczna Szkoła „Absolwent” w Olsztynie Tytuł pracy: Wstrzymał słońce ruszył Ziemię…

W dniu 19 czerwca 2017 roku miało miejsce rozstrzygnięcie regionalnego etapu Międzynarodowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. Moja Przygoda w Muzeum. Jury w składzie Anna Malinowska, Leszek Sokoll i Anna Czachorowska oceniło 60 prac, przyznając równorzędne nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych. Laureatami zostali:

Kategoria 5-9 lat
1.Lena Goleń (5 lat) Przedszkole Publiczne nr 1 „Stokrotka” w Mrągowie - nagroda
Tytuł pracy: Moja przygoda w muzeum z naszyjnikami
Opiekun plastyczny: Marzena Krueger
2.Maksym Siemionowski (5 lat) Przedszkole Publiczne nr 1 „Stokrotka” w Mrągowie - nagroda
Tytuł pracy: Moja przygoda w muzeum Papug
Opiekun plastyczny: Marzena Krueger
3.Zofia Pliszka (5 lat) Przedszkole Publiczne nr 1 „Stokrotka” w Mrągowie - nagroda
Tytuł pracy: Moje miasto Mrągowo
Opiekun plastyczny: Anna Stankiewicz
4.Radosław Amenda (9 lat) SP im. M. Kopernika w Gierzwałdzie - nagroda
Tytuł pracy: W skansenie
Opiekun plastyczny: Alicja Milewska

Kategoria 10-12 lat
5.Jeremi Jaźwiński (12 lat) Niepubliczna Szkoła „Absolwent” w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Wstrzymał słońce ruszył Ziemię…
Opiekun plastyczny: Anna Kropidłowska
6.Ewelina Parakiewicz (11 lat) Niepubliczna Szkoła „Absolwent” w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Mikołaj Kopernik
Opiekun plastyczny: Anna Kropidłowska
7.Amelia Wydra (10 lat) SP nr 7 w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Muzeum Przyrody w Olsztynie
Opiekun plastyczny: Małgorzata Andrzejewska
8.Mateusz Maritz (12 lat) Niepubliczna Szkoła „Absolwent” w Olsztynie - wyróżnienie
Opiekun plastyczny: Anna Kropidłowska
9.Lena Dyjak (11 lat) SP nr 7 w Olsztynie - wyróżnienie
Tytuł pracy: Moja przygoda w Muzeum
Opiekun plastyczny: Małgorzata Andrzejewska

Kategoria wiekowa 13-15 lat
10.Maciej Pocałujko (15 lat) Gimnazjum nr 13 w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Muzeum Powstania Warszawskiego
Opiekun plastyczny: Krystyna Weder - Grygielewicz
11.Zuzanna Szczypińska (14 lat) Gimnazjum nr 13 w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Louvre w Paryżu
Opiekun plastyczny: Krystyna Weder - Grygielewicz
12.Wiktoria Mądrych (13 lat) Niepubliczna Szkoła „Absolwent” w Olsztynie - wyróżnienie
Tytuł pracy: Medalion
Opiekun plastyczny: Anna Kropidłowska
13.Maria Klewiado (15 lat) Gimnazjum nr 13 w Olsztynie - wyróżnienie
Tytuł pracy: Muzeum Ewolucji
Opiekun plastyczny: Krystyna Weder – Grygielewicz

Kategoria wiekowa 16-18 lat
14.Kamil Kozłowski (16 lat) Gimnazjum nr 13 w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Skansen
Opiekun plastyczny: Krystyna Weder – Grygielewicz
15.Nikola Nowek (16 lat) Gimnazjum nr 13 w Olsztynie - nagroda
Tytuł pracy: Skansen w Olsztynku
Opiekun plastyczny: Krystyna Weder – Grygielewicz
16.Paulina Jaros (16 lat) Gimnazjum nr 13 w Olsztynie - wyróżnienie
Tytuł pracy: Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie
Opiekun plastyczny: Krystyna Weder – Grygielewicz

Kalendarium

« sobota, 16 grudnia 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt So N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Zobacz pełne kalendarium »

Samorzad Wojewodztwa

Poznaj lepiej nasz region:

facebook youtube

sobota 16 Grudnia
  • Program IV kwartał 2017
  • Oferta najmu sal
  • Film promocyjny Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Katalog on-line biblioteki Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie
  • Doposażenie pracowni edukacyjnych Muzeum Przyrody - baner
  • Archeologiczna mapa Olsztyna i okolic
  • Strona projektu: